Выпускной бал
 

Главная

Карта сайта Контакты
Реклама
готовимся к выпускному балу
 

Зачіски на випускний бал

Яку ж зробити зачіску на випускний вечір? Як пояснити перукареві, що тобі потрібно!? Хочеш бути в центрі уваги й загального обговорення, тоді експериментуй.

Волієш залишатися в тіні - віддай перевагу вічній класиці. Цінуєш грацію й елегантну простоту - цьому варто повчитися в зірок. Немає часу на укладання?

Придбай знімну готову зачіску або пастиж (прикраса з натуральних волось) тоді в тебе буде сама романтична й чарівна зачіска для випускного балу 2009!

Але в кожному разі зачіску для випускного вечора потрібно продумати заздалегідь!

Зараз у моді пастижи (прикраси з натуральних волось). . У наявності завжди є готові вироби, але краще замовити виріб по індивідуальному замовленню.

Також у Салоні роблять виробу з Ваших волось. Наприклад, якщо у Вас є обрізані волосся або мамин старий шиньйон, хвіст, перука, що давно ніхто не носить.

Ці волосся можна використовувати для нового виробу. Вироби кріпляться дуже просто за допомогою спеціальних кліпс і шпильок.

Якщо Ви хочете, щоб зачіску зробили в Салоні перук Король Наталі, то записуватися потрібно заздалегідь.

Запис по телефоні 8 067 7773453 Наталя. Ми робимо зачіски будь-якої складності, як з виробами з натуральних волось, так і без них. Приходите. Ми завжди раді Вас бачити.

Информация

При выборе одежды следует руководствоваться следующим принципом: цвета одежды должны подходить к цвету кожи, глаз и волос.
Это значит, что девушкам весеннего типа подойдут все пастельные тона, оттенки персикового, бежевого, абрикосового, золотисто-оранжевого, кремового цветов.
В зависимости от цвета глаз можно носить неявно-голубые, светло-бирюзовые, темно-зеленые, розовые, светло-серые цвета. Блондинкам со светлой или золотистой кожей подойдет неяркий, приглушенный красный цвет

советы по созданию имиджа
© 2007 Выпускной бал All Rights Reserved